• PLANOWANIE WYJAZDU
  Tutaj znajdziesz wszystkie posty dotyczące planowania wyjazdu - to musisz wiedzieć najpierw!
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • CIEKAWOSTKI
  W tym miejscu znajdziesz ciekawostki - warto przeczytać, mało kto o tym wie!
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • BLOG
  Masz ochotę przejrzeć wszystkie wpisy, które powstały od początku mojego pobytu na Malediwach? Tutaj właśnie je znajdziesz - miłej lektury! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
Cześć!
Mam na imię Magda i witam Cię na mojej stronie! Od 8 lat mieszkam na Malediwach. Prowadzę dwa własne pensjonaty na lokalnej wyspie F. Nilandhoo: Remora Inn oraz Remora Beach House, .

Raj jest bliżej niż myślisz i wcale nie musisz wygrać na loterii, aby go doświadczyć. ❤
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
CZYTAJ WIĘCEJ

Ślub na Malediwach

Coraz większą popularnością wśród polskich par cieszą się śluby w egzotycznym  miejscu. Bajkowa sceneria, ciepły znad morza/oceanu wiatr, biały piasek pod stopami, szum palm. 


 Malediwy to niepowtarzalny klimat, uroku  nie można im odmówić na pewno. Zdjęcia w internecie nie są koloryzowane, ta woda istnieje naprawdę :) pod stopami biały jak mąka piasek. Dekoracje, lokalne kwiaty i  muzyka, czekoladowy tort. To jest własnie to, co chcę Wam dziś zaproponować. 

Ślub na Malediwach !

Od razu muszę uprzedzić, że śluby na Malediwach są to tzw. śluby humanistyczne, czyli symboliczne ceremonie. Nie ma w tym kraju osób, które mogą udzielić ślubu honorowanego w Polsce. Dlatego para powinna zawrzeć związek małżeński przed lub po powrocie z wakacji, a na Malediwach urządzić ceremonię. Dla niektórych osób, tak jak Marty i Dominika z relacji poniżej, był to pomysł na ślub, od początku kiedy tylko się poznali :) Nie zniechęciło ich to, że jest to ślub humanistyczny. Dla nich największe znaczenie miała ta przysięga wypowiedziana sobie własnie na Malediwach, w takich okolicznościach, w jakich sobie wymarzyli. A ślub cywilny w Polsce był dla rodziny oraz formalnością.

Oferta "Ślub na Malediwach" zawiera:

-  ceremonię zaślubin, możliwą w języku polskim/angielskim/divehi
- dekoracje z lokalnych kwiatów i liści palmowych, baldachim w którym odbywa się ceremonia
- tort
- szampan bezalkoholowy
- lokalni bębniarze "bodu beru"
- romantyczna kolacja na plaży
- sesja zdjęciowa
- certyfikat

Zakwaterowanie odbywa się w Guest House Remora Inn, który ja prowadzę i którego jestem właścicielką,  na bajkowej wyspie Nilandhoo. Cena za pobyt uzależniona jest od długości pobytu, rodzaju pokoju, sezonu. Przeloty para zakupuje we własnym zakresie, ja mogę pomóc poszukać dogodnych połączeń i podesłać linki.
Całą resztą zajmuję się ja. Na lotnisku w Male odbiera nasz przedstawiciel i kieruje na odpowiednią łódź, płynącą na naszą wyspę. W porcie na Nilandhoo czeka obsługa Guest House i pomaga z bagażami dostać się na miejsce.
Wszelkie dodatkowe pytania oraz zapytania odnośnie cen, proszę kierować na mojego maila magdalena.typel@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na Facebookowym fanpage Dzienniki Typelka - na Malediwach
Imiona Państwa Młodych wyrzeźbione w arbuzie


Dekoracje z owoców i tort 


Sesja zdjęciowa dla Nowożeńców


Romantyczna kolacja na plaży 
Bajkowa sceneria na wyspie Nilandhoo Więcej, odnoście miejsca zakwaterowania, wyspy i tego, co tu dodatkowo można u nas robić znajdziecie tutaj

Mateusz nakręcił film dla Pary Młodej, można go obejrzeć tutaj. Jeśli jesteś zainteresowany uwiecznieniem swojego ślubu w takim własnie wydaniu, możesz skontaktować się z nim poprzez jego facebooka tutaj i omówić szczegóły :) 


Zastrzegam sobie prawa do powyższej oferty, która jest skomponowana przeze mnie, a wszystkie zdjęcia są moją własnością. Kopiowanie pomysłu, treści oraz zdjęć jest zabronione.