• PLANOWANIE WYJAZDU
  Tutaj znajdziesz wszystkie posty dotyczące planowania wyjazdu - to musisz wiedzieć najpierw!
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • CIEKAWOSTKI
  W tym miejscu znajdziesz ciekawostki - warto przeczytać, mało kto o tym wie!
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • BLOG
  Masz ochotę przejrzeć wszystkie wpisy, które powstały od początku mojego pobytu na Malediwach? Tutaj właśnie je znajdziesz - miłej lektury! ♡
  CZYTAJ WIĘCEJ
Cześć!
Mam na imię Magda i witam Cię na mojej stronie! Od 8 lat mieszkam na Malediwach. Prowadzę dwa własne pensjonaty na lokalnej wyspie F. Nilandhoo: Remora Inn oraz Remora Beach House, .

Raj jest bliżej niż myślisz i wcale nie musisz wygrać na loterii, aby go doświadczyć. ❤
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
CZYTAJ WIĘCEJ

Konkurs - edycja Instagramowa

NAGRODA

7 dniowy pobyt dla 2 osób, w opcji HB, w jednym z moich pensjonatòw na wyspie Faafu Nilandhoo (Malediwy). 


ZASADY KONKURSU

1. Odpowiedzi na zadane poniżej wszystkie pytania prześlij mailowo na adres konkurs.dzienniki@gmail.com, najpóźniej do dnia 31 lipca 2020, do godziny 23:59 czasu polskiego. 

W tytule wiadomości wpisz KONKURS NILANDHOO i dalej w kolejności
- odpowiedzi 
- swoje imię i nazwisko 
- nazwę profilu na instagramie
- oświadczenie: 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu organizowanego przez dzienniki_typelka_malediwy.
W przypadku otrzymania nagrody w konkursie wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko na instagramowym profilu organizatora.

2.  Udostępnij na swoim instagramowym profilu poniższe zdjęcie, oznaczając mój profil dzienniki_typelka_malediwy oraz 2 osoby, które chciałbyś powiadomić o konkursie. Napisz w komentarzu/opisie zdjęcia, dlaczego chciałbyś wygrać tę nagrodę :)
Jeśli Twoje konto jest prywatne, proszę prześlij mi screenshot'a z zamieszczonym zdjęciem w wiadomości prywatnej.

(zapisz to zdjęcie na swoim urządzeniu i udostępnij na swoim profilu)
Ze wszystkich osób, które jednocześnie poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz wykonają czynności z  punktu 2,  zostanie wylosowana jedna osoba, która wygra 7 dniowy pobyt w pokoju dwuosobowym, dla siebie i osoby towarzyszącej. 

➤ W konkursie może wziąć udział każdy (również osoby, które posiadają już rezerwację na pobyt u nas i takie, które już u nas były).

 Osoby biorące udział w konkursie muszą mieć polubiony mój profil dzienniki_typelka_malediwy

 Bilety na samolot oraz na motorówkę na wyspę leżą po stronie Wygrywającego. Nagrodą jest pobyt w opcji HB, dla 2 osób (bez biletów lotniczych). 

 Nagrodę można odebrać w dowolnym terminie, w zależności od dostępności miejsc noclegowych (przed zabukowaniem biletów należy skonsultować ze mną dostępność pokoi).

 Zwycięzca zostanie wytypowany drogą losowania i ogłoszony dnia 15 sierpnia 2020 na moim instagramie dzienniki_typelka_malediwy

 Nagroda nie może być wymieniona na gotówkę.

 Pełny regulamin konkursu dostępny u organizatora, czyli u mnie.

***

Wszystkie odpowiedzi na pytania znajdziecie w treści mojego bloga, na którym właśnie jesteśmy. Powodzenia!

 1. Jak nazywa się wyspa, na której zaczynałam swoją przygodę z Malediwami? (Chodzi o wyspę, na której zamieszkałam, jako perwszej. Nie na której byłam na wakacjach). GURAIDHOO

 2. Jak nazywają się obecnie prowadzone przeze mnie pensjonaty? REMORA INN oraz REMORA BEACH HOUSE 

 3. Jestem opiekunką jakiego zwierzątka? KRÓLIKA 

 4. Jakie gatunki rekinów występują na Malediwach? RAFOWE WHITE ORAZ BLACK TIP, SZARE, ŚPIĄCE, WIELORYBIE, MŁOTY, A NAJDALEJ NA POŁUDNIE RÓWNIEŻ TYGRYSIE I CYTRYNOWE

 5. Kiedy na Malediwach jest sezon turystyczny niski a kiedy wysoki? NISKI OD MAJA DO WRZEŚNIA A WYSOKI OD PAZDZIERNIKA DO KWIETNIA

 6. Do jakich resortów organizujemy dzienne wizyty dla naszych gości? SUN AQUA VILU REEF, AAAVEEE, ANGSANA VELAVARU, FILITHEYO, NIYAMA 

 7. Czym jest KURUMBA? MŁODY KOKOS DO PICIA 

 8. Jak na Malediwach mówi się na restaurację? (potocznie, nie chodzi o tłumaczenie w języku dhivehi) HOTEL

 9. Jak daleko od Male znajduje się wyspa Nilandhoo? (ile km) 140 KM

10. Co to jest KULHIMAS? DANIE ŚNIADANIOWE: TUŃCZYK/RYBA W SOSIE POMIDOROWO - CURRY


Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę :) Potem spływają hurtowo do mnie niekompletne odpowiedzi lub "po łebkach", za dwie dwunasta, z nadzieją, że "a nuż mi się uda". 
Jeśli przychodzić będą identyczne maile, nie będą one akceptowane. Jeśli już od kogoś kopiujesz, przeczytaj chociaż i upewnij się, co wysyłasz :)